Gözaltı Işık Dolgusu

Işık Dolgusu gözaltındaki çöküklük ve morluk problemi için geliştirilmiş tek dolgu maddesi olma özelliğine sahiptir. Işık Dolgusu’nun özelliği nedir? Kimler bu tedaviden faydalanabilir? İşte Işık Dolgusu hakkında bilmeniz gereken her şey?

Gözaltlarındaki çöküklük kimilerinin yapısal olarak eğilimli olduğu kimilerinin ise yaşla beraber tanıştığı estetik bir sorundur. Kişiye yorgun ve mutsuz bir görünüm veren bu problemde tek ve en etkili çözüm Işık Dolgusu’dur.

Gözaltlarındaki deri son derece ince ve hassas yapıya sahiptir.  Bu yüzden de yüzde kullanılan dolgular bu bölgede iyi sonuç vermez, gözaltlarında yumrulara, topaklara neden olur. Işık Dolgusu ise sadece gözaltları için geliştirilmiş bir dolgu maddesidir. Hyalüronik asidin daha homojen, daha ince dokulu bir formu kullanıldığı için bu tür sorunlara neden olmaz.

Anti-Aging Fayda da Sağlar

Işık Dolgusu sadece kozmetik bir işlem değildir. Enjekte edildiği bölgeyi dolduran, hacim veren hyalüronik asit dışında, vitamin, mineral ve aminoasitler de içeren ışık dolgusu, anti-aging fayda da sağlar. Bu zengin kokteyl, hassas ve ince bir deriye sahip olan göz çevresini ileride oluşacak yaşlanma belirtilerine karşı koruma altına alır, cilt kalitesini artırır, ince çizgilerin ve morlukların hafiflemesini sağlar.

Göz çevresine daha genç bir ifade vermek için tasarlanmış olan Işık Dolgusu hakkında merak ettikleriniz ve cevapları… 

Işık Dolgusu nasıl etki eder? 

Işık Dolgusu’nun aktif maddesi hyalüronik asittir. Hyalüronik asit vücutta da doğal olarak bulunan bir maddedir, su moleküllerini kendine bağlayarak o bölgeye hacim verir. Ancak Işık Dolgusu’ndaki hyalüronik asidin yapısı yüze enjekte edilen dolgulardakinden farklıdır. Bu nedenle de enjekte edildiği yere homojen bir şekilde yayılır.

İşlemin anti-aging etkisi var mı? 

Evet, Işık Dolgusu anti-aging fayda da sağlar. Formülün içinde bulunan vitamin, mineral ve aminoasitler bu bölgedeki deriyi güçlendirir ve yaşlanma etkilerine karşı daha dirençli bir hale getirir.

Nasıl bir işlemdir?

Işık Dolgusu tedavisinde formül ince iğnelerle gözaltına enjekte edilir. Dolgunun içinde bulunan anestezik maddeler sayesinde nedeniyle nispeten konforlu bir tedavi olsa da, işlem öncesinde bölgeye anestezik bir krem uygulanır.

Kalıcı bir tedavi mi? 

Gözaltı Işık Dolgusu kalıcı bir tedavi değildir, etkisi 10- 12 ay devam eder. Bu sürenin sonunda işlemin tekrarlanması gerekir.

Kimler gözaltı Işık Dolgusu için uygun adaylardır? 

Gözaltında çöküklük problemi olan herkes bu tedaviden faydalanabilir.

Bu işlemi yaptıracak olanlar nelere dikkat etmeli? 

Işık Dolgusu olarak lanse edilen, ama FDA onaylı Işık Dolgusu olmayan dolgulara karşı dikkatli olmakta fayda var. Çünkü sonuçta göz çevresine enjekte edilen bir dolgu maddesinin güvenli olduğundan emin olmanız gerekiyor, FDA onayı da bunu sağlıyor. Kullanılan dolgu maddesinin Teosyal marka olduğundan emin olun (Işık Dolgusu’nun yaratıcısı Teosyal’dır, FDA onaylı olanı da budur). İkinci olarak işlemi yapan doktoru dikkatli seçmeniz gerekiyor. Sonuçta elde edilecek sonucun başarılı ve doğal görünmesi için tedavinin işinin ehli, Işık Dolgusu konusunda deneyimli bir doktor tarafından yapılması elzemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir